KM-4 Mobil Isıtıcımız Çok Yakında Sizlerle.

KM-4 Mobil Isıtıcımız Çok Yakında Sizlerle.

50 m2 ye kadar Çadır, Depo, Balıkçı teknesi, (Trol) Yat, Konteyner  gibi araç ve kapalı alanları Seyyar olarak ısıtmak üzere Mobil ısıtıcılarımızla da çok yakında hizmetinizde olacağız.

(16) Comments
 1. Guney ege bolgesinde cihazi konut isitiminda kullanmak istiyorum.
  Mobil isiticinizin model ve fiyatlari hakkinda bilgi rica ediyorum.

  1. Merhabalar Ali Bey;
   İstemiş olduğunuz bilgiler mail yoluyla iletilmiştir.
   Saygılarımızla
   KAELSA

 2. İyi günler. Çok güzel ürünler ellerinize sağlık. KM-4 mobil ısıtıcıınızın ve diğer ısıtıcılarınızın özelliklerini (yakıt sarfiyatı cinsi vs. ) ve fiyatını öğrenebilir miyim? Bir de garanti süresi ne kadar ve parça temini sağlıyor musunuz arıza yaptığı zaman?Bir de garanti süresi ne kadar ve parça temini sağlıyor musunuz arıza yaptığı zaman

  1. Merhaba Özcan Bey;
   Öncelikle ürünlerimiz hakkında güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz. İstemiş olduğunuz tüm bilgiler mail yoluyla yanıtlanmıştır. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

 3. Selam hayırlı işleriniz olsun ..KM-4 Mobil ürünüzün fşatı nedir ?ayrıca elimde sizin ürettiğiniz Kaelsa ısıtıcı var ..bir arkadaşımdan aldım çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ayrıca dış kabuk olarak eksik parçaları var diye biliyorum ..size göndersem bakım yapıp çalışır hale getirebilirmisiniz ..?

  1. Merhaba,
   KM4 Modeli ısıtıcımız ile ilgili bilgiler mail yoluyla gönderdim. Ayrıca Bizim imalatımız olan ısıtıcının seri numarasını gönderirseniz kaç model ve yaklaşık ne kadar maliyeti çıkar bildirebiliriz. Saygılarımızla

Bir cevap yazın